piątek, 31 stycznia 2020

BETT Show w Londynie - fotorelacja


BETT Show w Londynie to największe na świecie targi edukacyjne prezentujące rozwiązania z zakresu technologii i rozwoju obszaru kompetencji cyfrowych w edukacji. Oczywiście, że nie mogło nas tam zabraknąć! Razem z ekipą reprezentującą projekt Centrum Mistrzostwa Informatycznego, przemierzaliśmy teren wystawy: chłonąc, obserwując, inspirując się, ale również spotykając bardzo wielu znajomych z Polski.
Rozmiar i rozmach targów są dość imponujące! Każde ze stoisk oferuje zwiedzającym coś ciekawego.W części z nich odbywają się wykłady, warsztaty i prezentacje.

Duża część stoisk nastawiona jest na samodzielną eksplorację uczestników.


Dzielna ekipa Centrum Mistrzostwa Informatycznego


Dużym zainteresowaniem cieszą się zarówno stoiska stricte technologiczne i cyfrowe...... jak również analogowe - w tym roku na BETT królowały klocki w różnych odmianach. Ich edukacyjny potencjał jest niewyczerpany!Krążąc po zakamarkach BETT mogliśmy się zetknąć z nowościami...
... ale również podejrzeć jak promują się znane i lubiane przez nas narzędzia.


Choć czasowo nasza obecność na targach była ograniczona, merytorycznie wycisnęliśmy co się dało! I wszystkim oczywiście zamierzamy się dzielić z Wami. A każdemu, kto interesuje się edukacją cyfrową, udział w BETT możemy gorąco polecić. Kolejna edycja już za rok!
0 comments:

Publikowanie komentarza

© Stowarzyszenie Cyfrowy Dialog 2019. Obsługiwane przez usługę Blogger.