Autorzy

Na blogu publikowali:

Joanna Apanasewicz - nauczycielka edukacji w "Małej Szkole" Niepublicznej Szkole Podstawowej w Koninie Żagańskim, trenerka Mistrzów Kodowania, członkini grupy Superbelfrzy RP. Od kilku lat wykorzystuje w pracy nowoczesne technologie w tym tablety, a od września pracuje z matą edukacyjną Mistrzów Kodowania.

Anna Świć, nauczycielka przedszkola, logopeda w Przedszkolu Nr 83 w Lublinie, trenerka Mistrzów Kodowania. W swojej pracy stara się wykorzystywać nowoczesne technologie, odpowiedzialnie wprowadzać dzieci w cyfrowy świat. Pamięta o tym, że najefektywniejszą formą nauki małych dzieci jest zabawa.

Sylwester Zasoński, nauczyciel j. angielskiego w Szkole Podstawowej nr 1 w Skarżysku Kamiennej, trener programu Mistrzowie Kodowania, bloger, entuzjasta nowych technologii i robotyki. W wolnym czasie biegacz i pasjonat MTB

Wioletta Szwebs, nauczycielka matematyki i zajęć komputerowych w Szkole Podstawowej nr 81 w Łodzi, trenerka programu Mistrzowie Kodowania, 

Anna Krawczyk, polonistka - komparatystka, sercem wiecznie bibliotekarka, urzędniczka. Działa w sieciach (Labib, Superbelfrzy), jest trenerką w projekcie Mistrzowie Kodowania. Członkini stowarzyszenia Hackerspace Silesia, koordynatorka Koduj dla Polski na Górnym Śląsku

Iwona Cugier, nauczycielka w Szkole Podstawowej nr 13 w Lesznie, trenerka w programie Mistrzowie Kodowania, autorka bloga http://cyfrowitubylcy.blogspot.com. 
'
Michał Demski,  nauczyciel matematyki w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Smolcu, trener w projekcie Mistrzowie Kodowania

Sylwia Milczareknauczycielka w Szkole Podstawowej nr 36 im.Narodów Zjednoczonej Europy w Tychach. Trener Mistrzów Kodowania. Nauczyciel matematyki i zajęć komputerowych.


Karolina Żelazowskatutorka i edukatorka w Grupie Edukacyjnej Nomada. Członkini grupy eduzmieniaczy – Superbelfrzy RP. Trenerka w programie Mistrzowie Kodowania oraz członkini Stowarzyszenia Mistrzowie Kodowania. Emisariuszka Bezpiecznego Internetu w programie Cybernauci oraz trenerka w programie #SuperKoderzy. Moderatorka w programie Szkoła z Klasą 2.0., współpracująca z Centrum Edukacji Obywatelskiej. Autorka scenariuszy, tekstów, grafik i ilustracji oraz autorskich programów.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz