O nas

Jesteśmy grupą nauczycieli i edukatorów, których połączył program Mistrzowie Kodowania. Czasami żartujemy, że w ostatnich trzech latach zmieścilibyśmy niejedno dziesięciolecie. Tysiące spotkań, wydarzeń, zmian, lekcji, warsztatów, pomysłów.......

Jesteśmy różnorodni, mamy swoje duże i małe fascynacje, charaktery, marzenia i style myślenia. Połączyła nas idea, że edukacja może być oparta na takich wartościach jak zaufanie, otwartość, szacunek, współpraca, kreatywność.

Wiemy, że programowanie może być przygodą dla uczniów, rodziców, nauczycieli, edukatorów. Mamy doświadczenie w pracy z odbiorcami w różnym wieku. Wiemy, że umiejętności związane z programowaniem nie są wydzieloną wyspą, ale potrafią pięknie łączyć się z wieloma obszarami i sferami, w których na co dzień funkcjonujemy. Staramy się patrzeć szeroko i daleko.

Chcemy dzielić się tym, co mamy najcenniejsze. Chcemy inspirować i pokazywać różne doświadczenia. Stworzyliśmy to miejsce z myślą o nauczycielach, edukatorach, rodzicach, uczniach, wszystkich zainteresowanych programowaniem i nowymi technologiami w edukacji.

Zapraszamy do lektury, ale też do współpracy, do dzielenia się na naszym blogu własnymi dobrymi praktykami.

Zapraszamy do kontaktu z nami - kontakt@mistrzowiekodowania.pl